Preskočiť na obsah
Peter Frajka

Stavebníctvo

Peter Frajka

Zemné práce

Obec
Vieska nad Žitavou
Od roku
2018
IČO
51 996 341

Peter Frajka

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
951 52 Vieska nad Žitavou
Na trhu od
8. októbra 2018
IČO
51 996 341
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 43.12)
Zemné práce

Podnikanie v číslach

8
rokov na trhu
2018
rok vzniku
2
položky predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Peter Frajka

Peter Frajka – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Vieska nad Žitavou. Podniká od 8. októbra 2018.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Zemné práce“ (43.12). Predmet podnikania tvorí 2 položky, napríklad dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov a skladové, pomocné a prepravné služby v doprave.

Základné údaje

Obchodné meno
Peter Frajka
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
51 996 341
Dátum vzniku
8. októbra 2018
Miesto podnikania
951 52 Vieska nad Žitavou
Živnostenský register
Okresný úrad Nitra, vložka č. 430-54258
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 43.12)
Zemné práce

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 25. júna 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Peter Frajka zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 2 položky.

  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov

  • Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Peter Frajka?

Miesto podnikania je v obci 951 52 Vieska nad Žitavou.

Čím sa Peter Frajka zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Zemné práce“ (43.12). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov; skladové, pomocné a prepravné služby v doprave.

Aké je IČO – Peter Frajka?

IČO je 51 996 341.

Odkedy podniká Peter Frajka?

Podnikanie začalo 8. októbra 2018. Na trhu pôsobí 8 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Peter Frajka podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese peter-frajka-2.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.